‘Outside - ‘Passage’ van Panos Mitsopoulos | Cleerdin & Hamer

Nieuwe expositie bij Cleerdin & Hamer Advocaten: ‘Passage’ van Panos Mitsopoulos

23 juni 2025

Amsterdam, juni 2025 – Vanaf 13 juni is in het kantoor van Cleerdin & Hamer Advocaten aan het Van der Helstplein een bijzondere expositie te zien: ‘Passage’ van kunstenaar Panos Mitsopoulos.

De figuren in Mitsopoulos’ werk bevinden zich vaak in afgesloten ruimtes, op zoek naar een doorgang naar de ruimte van onbegrensde mogelijkheden. Centraal in zijn schilderijen en installaties staat de kleur geel – het geel van de gekooide kanarie – als krachtig symbool voor een begrensd bestaan, gevangen achter zichtbare of onzichtbare tralies.

Met ‘Passage’ nodigt Mitsopoulos bezoekers uit stil te staan bij de overgangsmomenten in het leven: de periodes waarin we loskomen van het vertrouwde en dichter bij de essentie van ware vrijheid komen.

Een opvallend werk in de tentoonstelling is ‘Devastation’, waarin deze thematiek indringend wordt verbeeld.

De expositie is te bezichtigen van 13 juni tot en met 12 september 2025 aan het Van der Helstplein in Amsterdam.

Meer informatie over de kunstenaar: www.panosmitsopoulos.com
Contact: Anja Sijben – 06-10904329

‘Devastation’ ‘Passage’ van Panos Mitsopoulos | Cleerdin & Hamer
‘Outside - ‘Passage’ van Panos Mitsopoulos | Cleerdin & Hamer
‘Between’ ‘Passage’ van Panos Mitsopoulos | Cleerdin & Hamer

Recente berichten

Strafrecht

Familierecht

Civiel recht

Bestuursrecht