Mr. J.J. Lieftink

Home Advocaten Mr. J.J. Lieftink

Jan-Jesse Lieftink is werkzaam als advocaat bij Cleerdin & Hamer Advocaten in Almere. Hij houdt zich uitsluitend bezig met de strafrechtelijke praktijk waaronder zijn bijzondere belangstelling uitgaat naar commune strafzaken en tbs-zaken. Ook heeft hij een bijzondere interesse in het strafrecht en psychiatrie (BOPZ).

strafrecht advocaat Jan-Jesse Lieftink

Mr. Lieftink is op het gebied van de tbs een echte specialist te noemen. Hij behandelt zowel de strafzaken waarin de tbs-maatregel dreigt te worden opgelegd als ook de tbs-verlengingen. Verder publiceert en doceert hij over tbs. Daarbij valt met name op zijn kritische houding ten opzichte van psychiaters en psychologen die tbs of de verlenging daarvan adviseren. In beginsel adviseert hij daarom cliƫnten niet mee te werken aan het opmaken van gedragskundig onderzoek.

Voordat mr. Lieftink bij de vestiging Almere kwam te werken was hij advocaat bij Plasman advocaten en Cleerdin & Hamer Advocaten te Amsterdam. Hiervoor was hij als docent strafrecht verbonden aan de vakgroep Strafrecht en Criminologie van de Universiteit Groningen en was hij griffier bij het Gerechtshof Leeuwarden.

Bekijk de publicaties van mr. Lieftink.

Contact met Mr. J.J. Lieftink